دعایی که مرحوم قاضی برای دفع دشمن سفارش می‌کردند

مذهب دیدگاهتان را بیان کنید

مرحوم آقا (قاضی) فرموده‌اند: قرائت «کَهیعَصَ حمَ عسق و عنت الوجوه للحی القیوم و قد خاب من حمل ظلماً» برای دفع دشمن مفید است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آقا سیّد هاشم حدّاد می‌فرمودند: مرحوم آقا (قاضی) فرموده‌اند: قرائت «کَهیعَصَ حمَ عسق و عنت الوجوه للحی القیوم و قد خاب من حمل ظلماً»(۱) برای دفع دشمن مفید است.
و می‌فرمودند: چنانچه در یک روی نگین عقیق نوشته گردد: بسم‌الله الرحمن الرحیم، و عنت الوجوه للحی القیوم و قد حاب من حمل ظلما،‌کهیعص، حم؛ عسق. و در انگشتری نموده در دست کنند خوب است و نیز می‌فرمودند: چنانچه در یک روی نگین عقیق نوشته گردد: انه من سلیمان و انه بسم الله الرحمن الرحیم و در روی دیگرش نوشته گردد: بسم الله الرحمن الرحیم و عنت الوجوه للحی القیوم و قد حاب من حمل ظلماً، کهیعصَ، حم؛ عسقَ و در انگشتری نموده در دست شود خوب است.
و می‌فرمودند: مرحوم آقا (قاضی) – رضوان الله علیه- گفته‌اند: هر کس در مقابل دشمن انگشتهای دست خود را به ترتیب یکی پس از دیگر ببندد و در مقابل بستن هر انگشت یک حرف از حروفات «کهیعص، حم؛ عسق» را بگوید به طوری که وقتی که همه را گفت، انگشتان تمام بسته شود و سپس در مقابل دشمن باز کند، شرّ دشمن از او دفع خواهد شد.

۱-آیه ۱۱۱ از سوره طه.
کتاب اسوه عارفان – ص ۱۰۵
انتهای پیام/

بخش دیدگاه ها بسته است.

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
خروجی نوشته ها خروجی دیدگاه ها