استقبال از احمدی نژاد؛ مشایی: کسی نیستم که به عشق من آمده باشید

مسائل و اخبار روز اجتماعی دیدگاهتان را بیان کنید

ایران > دولت- همشهری‌آنلاین:
اسفندیار رحیم مشایی در جمع هواداران خود که در فرودگاه مهرآباد به استقبال وی و رئیس جمهور در بازگشت از سفر مصر آمده بودند گفت: حضور من در میان شما انتخاباتی نیست و تلقی انتخاباتی از آن نشود، امروز مهمترین تکلیف دولت کار، تلاش و خدمت است.

مهر نوشت: در بازگشت محمود احمدی نژاد و همراهانش از سفر چهار روزه به مصر که با هدف شرکت در اجلاس سران سازمان کنفرانس اسلامی انجام شد طبق اعلام قبلی پایگاه اینترنتی روزنامه دولتی ایران مراسم استقبال از وی از سوی تعدادی از حامیان وی در فرودگاه مهرآباد انجام شد.

این جمعیت که حدود ۱۰۰ نفر بودند از محمود احمدی نژاد با شعارهایی در حمایت از وی و اسفندیار رحیم مشایی استقبال کردند.

جمعیت حاضر پس از عبور اتوموبیل حامل رئیس جمهور از مشایی رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد که احمدی نژاد را در این سفر همراهی کرده بود به طور جداگانه نیز استقبال کردند و در حمایت از وی شعارهایی سر دادند.

یکی از استقبال کنندگان خطاب به مشایی گفت رئیس جمهور ۳۵ میلیونی ایران!

مشایی در برابر این ابراز احساسات تجمع کنندگان از اتومبیل خود پیاده شد و با آنها گفت و گو کرد.

وی خطاب به حاضران که تاکید داشتند برای دیدن وی از صبح آمده‌اند، گفت: برای چه آمده‌اید من که کسی نیستم که به عشق من آمده باشید؟

مشایی ادامه داد: من از اینجا رد می‌شدم و با تاخیر آمدم که شما رفته باشید اما وقتی شما را دیدم خجالت کشیدم که بروم. از اینکه تشریف آوردید تشکر می‌کنم.

وی طی سخنانی در جمع هواداران خود گفت: بیش از هر زمان دیگری به وحدت نیاز داریم و پیگیر خط ولایت هستیم پای آرمان‌های خود ایستاده‌ایم. انقلاب به راست و چپ تعلق ندارد بلکه صاحب اصلی آن مردم هستند. امروز آرمان‌های امام را باید عمیق‌تر دنبال کنیم و این پیگیری باید به دور از گرایشات برخی احزاب و شخصیت‌ها باشد. مردم در خط ولایت و رهبری هستند و پایدار تر از رئیس جمهور نسبت به ولایت فقیه کسی نیست. حاضر است حتی جانش را هم بدهد.

حامیان مشایی همچنین شعار های “دورود بر مشایی”، “چپ، راست، کارگزار، علیه اسفندیار”، “مشایی دوست داریم” سر می‌دادند.

مشایی در ادامه با اشاره به حضور احمدی نژاد در مصر گفت: به شما مژده می‌دهم با حضور رئیس جمهور در مصر به معنی تشییع جنازه اسرائیل بود.

وی همچنین خطاب به حاضران تاکید کرد: این حضور من در میان شما انتخاباتی نیست و تلقی انتخاباتی از آن نشود. امروز مهمترین تکلیف دولت کار، تلاش و خدمت است.

یکی از میان جمعیت خطاب به مشایی از وی پرسید، بهار از نظر شما یعنی چه که مشایی پاسخ داد: من وقتی کلمه بهار را می‌شنوم یاد بهار هستی و آفرینش می‌افتم زیرا هر بهاری در هر سرزمینی و در دل و جان هر انسانی ریشه‌اش امام زمان که بهار آفرینش است است.

بخش دیدگاه ها بسته است.

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
خروجی نوشته ها خروجی دیدگاه ها