راه اندازی سرویس رایگان موسیقی گوگل

تکنولوژی, مسائل و اخبار روز اجتماعی دیدگاهتان را بیان کنید
خبرآنلاین / گوگل پلی، بر عکس آی تیونز اپل و اجرا کننده کلود آمازون، سرویس جدید موسیقی گوگل کاملا رایگان عرضه شده است. سرویس google play که ماه پیش در اروپا نسخه آزمایشی اش راه اندازی شد اینک گسترده تر شده و کشورهای بیشتری را در بر گرفته است.

نسخه قدیمی گوگل در سال ۲۰۱۱ عرضه شد و ابتدا کل کامپیوتر شما را اسکن کرده و بعد از آپلود موسیقی های شما را به صورت استیریمینگ پخش می کرد. اما اینک کتابخانه انلاینی از موسیقی ساخته شده و روی گوگل پلی اجرا می شود، منتها در این نسخه بسیار سریعتر از قبل فایلها جستجو و پخش می شود. در گوگل پلی موسیقی ها اسکن شده و در محیط کلود گوگل ذخیره می گردد و هر زمان که اراده کنید، اجرا می شود.

یک ویژگی دیگر گرفتن موسیقی از شما و برگرداندن آن به شما با کیفیت ۳۲۰ است که می توانید صدا را با کیفیت بالاتر از قبل دریافت کرده و بشنوید. اگر کاربر سرویس قبلی گوگل بوده اید نیاز به آپلود دوباره نیست و در ماهای آینده گوگل شما را به طور خودکار وارد گوگل پلی می کند.جالب اینجاست که فقط در حال حاضر گوگل است که کیفیت ۳۲۰ ارائه می کند و سرویسهایی مانند آمازون است که ۲۵۶ به شما عرضه می کند.

بخش دیدگاه ها بسته است.

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
خروجی نوشته ها خروجی دیدگاه ها