به جز ساعت های کاسیو دیگه چی مونده که هوشمند نشده؟

تکنولوژی دیدگاهتان را بیان کنید

سری جدید ساعت های G-Shock ساخت Casio از قافله هوشمند سازی و هوشمند بازی عقب نمونده و قراره مجهز به بلوتوث بشه! امکانی که باعث می شه یه سری از هشدارهای گوشی هوشمند مثه تماس های از دست رفته یا ایمیل های دریافت شده روی صفحه نمایش ساعت ظاهر بشن. تازه یه هشدار دهنده فاصله از گوشی هم داره که ساعت به محض دورشدن از گوشی بوق بوق می کنه و کاملاً مناسب اوناییه که گوشیشون رو زیاد گم می کنن.

casio-gshock-pic-380x260

این ساعت فقط قابلیت اتصال به گوشی های iPhone 4s و iPhone 5 رو داره، چیزی در مورد امکان اتصالش به گوشی های اندرویدی(حتی در آینده هم) گفته نشده و با قیمت ۱۸۰ دلار قراره به بازار بیاد.

اگه به این موضوعات علاقه مند باشید یحتمل در مورد ساعت های هوشمند موتورولا و سونی(که سری دومش هم امسال معرفی شده) هم یه چیزایی شنیدید اما نکته ای که این ساعت رو از اونها جدا می کنه استفاده اش از نوع جدیدی از بلوتوثه که مصرف انرژی پایینی داره و با باطری گوشی و خود ساعت مهربونتره. کاسیو هم وعده داده اگه روزی ۱۲ ساعت هم بلوتوث فعال باشه و از امکاناتش استفاده بشه، بازهم باطری ساعت ۲ سال رو راحت جواب می ده!

خدا رو شاکریم که هر چی میریم جلو به رایانه های پوشیدنی و یکپارچگی دستگاه های الکترونیکی نزدیک و نزدیکتر می شیم، گرچه خیلی هاشون در ابتدا ممکنه کاملاً احمقانه و غیرکاربردی به نظر بیان ولی قدم های اول(مثه راه رفتن دفعه اول یه بچه) شاید خیلی جالب و پخته به نظر نیان ولی برای شروع لازم هستن و به قولی جاده صاف کنن!

بخش دیدگاه ها بسته است.

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
خروجی نوشته ها خروجی دیدگاه ها