۸ راز موفقیت جنسی برای زوج ها

ج.!.ن.!.س.!.ی های گمنام (س.ک.س.ی.های گمنام)S.A دیدگاهتان را بیان کنید

خواهرتان، همکارتان، هم خانه ایتان شما دائما صحبت هایی از قصه های عشقبازی لذت بخش این زنان موفق می شنوید.اما آن ها چگونه می توانند این کار را انجام دهند در حالی که آن ها دو جین بچه دارند یا سال های کمی است که با هم بوده اند؟شما نیازی نیست خودتان را به زحمت بیندازید ما از چند زن موفق درباره ی راز زندگی زانشویی موفقشان پرسیدیم.

این چیزی است که آن ها گفتند و راه هایی که شما بتوانید آن اه را در اتاق خواب به کار ببرید.

۱-آن ها سکس را برنامه ریزی می کنند.

چی؟ در تقویم بنویسیم روز سکس ؟دقیقا بله!پاسخ زوج ها موفق سکسی بلی است.این کار بهتر از کشتن احساسات برانگیخته شده (احساس نیاز به سکس ) است.برنامه ریزی کردن سکس باعث می شود که کلیه عذر و بهانه های اساسی نظیر من بعد از کار خسته ام یا میروم بچه ها را بخوابونم را از بین خواهد برد.هالی جکینز که مادر سه پسر زیر ۱۰ ده ساله است و دو سال قبل ازدواج کرده می گوید:”برای زوجین یک رابطه ی طولانی مدت ، برنامه ریزی کردن روز خاصی برای سکس منجبر به ادراک لذت بیشتر و تجربه ی بهتری میشود. دکتر ویکتوریا زدروک ویلسون که به همراه شوهرش نویسنده کتاب راه حل های  سی روز سکسی است میگوید : ” به جای در نظر گرفتن تقویم به عنوان یک کار غیر رمانتیک به آن به شکل یک عشقبازی  دلنشین نگاه کنید.به یک دیگر پیامک های یاد آوری بزنید که چه کار خواهید کرد و چه خواهید پوشید یا نخواهید پوشید و ….

۲- آن ها در اتاق خواب را قفل می کنند

جنیفر فلاندرز میگوید رد خانه ای که بچه هست نیاز به وجود کمی وسائل ضروری است.وی که ۲۴ سال قبل ازدواج کرده و ۱۲ بچه از یک ۱۱ ماهه تا ۲۳ ساله دارد به شوخی می افزاید که هر گاه نقل مکان میکنند خرید قفل جدید برای اتاق خواب در اولویت لیست خرید است.حتی اگر شما قفلی ندارید ایجاد حس محدودیت یک کلید است.ساشا محمد که در ۱۴ سالگی ازدواج کرده و ۷ بچه دارد می گوید :”وقتی بچه ها کوچکتر بودند ما آن ها را عادت دادیم که حتما سر ساعت بخوابند  و من و شوهرم می توانستیم اوقاتمان را با هم بگذرانیم.همچنین به آن ها یاد دادیم که حضورشان را با در زدن اعلام کنند”بنا به گفته دکتر زدروک :”هر زوی نیاز دارند تا محیط اطرافشون رو بررسی کند و شرایط خبوی را برای سکسی بهتر فراهم بیاورند.”برای برخی تنها  یک قفل برای جلوگیری از ورود افراد کم سن و سال کافی است.دیگران نیاز دارند مکانی عاری تجهیزات برقی نظیر تلویزیون ، رایانه و یا موبایل و عروسک و اسباب بازی و … داشته باشند.

۳- از کمترین ها بهترین ها را می سازند

در برهه های زمانی خاصی نظیر زمان بچه دار شدن،زما ن و انرژی هر دو در سطح فوق العاده ای قرار دارند.زوج هایی که در طی این مدت زندگی زناشویی خوبی دارند آموخته اند که دز زندگیشان سریع و موثر  سکسی را که برای هر دو مفید است انجام دهند.اگر شما از کسانی هستید که از سکس سریع اجتناب می کنید بهتر است قدرت ذهنی- مغزی بدنتان را دست کم نگیرید.

سعی کنید در زهنتان فضا سازی کنید و او را در جایی که دوست دارد تصور کنید و به مانند مراقبه با خودتان در ذهنتان حرف بزنید.شارون چیلچرست متخصص خانواده و نویسنده کتاب “راهنمایی کوچک برای ازدواجی شاد” میگوید:”از فانتزی سازی وی خیال پردازی نترسید زیرا اگر شما بتوانید با ۲۰ دقیقه به لذات برسید پس نیازی به خرافات و جادو و جمبل نخواهید داشت.”

۴- آزمایش کردن

برای بیان احساسات جنسی خود راحت باشید. جنکینز می افزاید:”مانند موزیک که مردم سعی میکنند مجموعه ای از پیشبینی نشده ها و تعجب برانگیز ها در آن با هم همراه باشند شما نیز باید تعادلی میان ماجراجو بودن و همرنگ جماعت بودن پیداکنید”چندان مبادی اداب نباشید که کسل کننده بشوید اما چنان هم ماجراجویی  (زیاده روی ) نکنید که صمیمتتان از بین برود.این میتواند شامل هر چیزی از نحوه قرار گرفتن ها (در رابطه) تا هر چیزی دیگری که ممکن است فکر کنید با ان رو برو خواهید شد.  تکرار رفتارهای جنسی خاص، د یک حالت خاص ، در یک روز خاص، در یک اتاق خاص باعث ایجاد بی حالی و خسته کننده می شود.چیزی مثل در آغوش گرفتن در اتاق نشمین یا زیر دوش میتواند حس مورد نظر دیگر را بیفزاید.یا کاملا از خاه خارج شدن نیز راه دیگری است. بسیاری از زوج ها گفته اند که بهترین  سکس را در خارج از خانه داشته اند.دکتر ویلسون می گوید :”من اسم این را سندرم متل کوچک کثیف می گذارم”و این نباید متوقف شود  وقتی که شما در تعطیلات سهتید یک پرستار بچه استخدام کنید یا بچه ها را به بغل پدربزرگ و مادربزرگشان بیندازید و یک بار هم ک هشده یک اتاق رزرو کنید حتی اگر برای دو ساعت باشد.

۵- آن ها ارتباط خود را حفظ میکنند

ماحمد میگوید که تنها علت این که او و شهورش توانسته اند زندگی زناشویی لذت بخشی داشته باشند مهارت های عالی ارتباطی آن ها بوده است.او میگوید : ” قبل ازا ین که ازدواج کنیم همسرم به من گفت که ما در مورد هر چیزی حرف خواهیم زد و بعد از ازدواج حرفش را معنا کرد.” او ادامه داد: “راه دیگری برای در ک این که زوج شما چه چیزی میخواهد وجود ندارد.”نیاز ها و لذات فراتر از قابل بیان بودن هستند.ممکن است شما سورپرایز شوید وتی که ببینید افکار دقیق و محاسبه شده شما درست نباشد.چیلچرست می گوید : “این مکالمات را برای روزهایی که  که سکس ندارید نگه دارید. در لحظه ی درست در مورد ریزه کاری هایی که میتواند زوج شما  انجام دهد تا لذت بیشتر ببرید.

۶- آن ها از عذر وبهانه آوردن خودداری میکنند

فلاندرز میگوید برخی بهانه هایی که زوجین برای اجتناب از سکس به کار میبرند نظیر سردرد، استرس و خستگی و یا جروبحث را ما برای بالا بردن اولویت انجام سکس استفاده میکنیم ” وی افزود :”سکس باعث کاهش درد، کاسته شدن از استرس، بهتر شدن کیفت خواب و  پرهیز از کشدار شدن مشاجرات می شود”.مراقب این  باشید که اگر  به مشکلات اجازه ورود به زناشویی تان را بدهید  آتش سکس شما شادی خیلی طول بکشد تا دوباره روشن شود ولی بچه ها همیشه هستند و فرصت رسیدگی کافی برای آن ها وجود دارد.بهراه کارهای ذهنتان برای مشکلات توجه کنید.چیچلرست پیشنهاد میدهد:”خسته اید ؟ زودتر بخوابید.وقت کافی ندارید؟از وقتتان با خلاقیت استفاده کنید.

۷- آن ها به یکدیگر اعتماد دارند

جنکینز از زندگی زناشویی لذت بخش خود و شوهرش راضی است.اما این رضایت یک دفعه ای به دست نیامده است است و طول کشیده است و براساس اعتماد کردن به دست آمده است. وی میگوید : ” یک سکس عالی بازتابی از روابط و ارتباطاتی است که در مواقع معمولی  با هم دارند”.باری اعتماد داشتن به زوج یا زوجه باید همواره در خارج از اتاق خواب نیز پشتیبان هم باشید و از یک دیگر حمایت کنید.وقتی شما دائما از همسرتان انتقاد کنید یا با بی احترامی با وی رفتار کنید چه دلیلی دارد که او برای شما در همان شب به دنبال عشقبازی جدید و لذت بخشی بیشتر باشد؟او به دنبال احترام ، راحتی و آسانی است که با شنونده ی فعال بودن شما میتواند به آن دست یابد. دکتر ویلسون می گوید :”شما باید بر روی تقویت مهارت شنونده بودن خودتان کار کنید تا فعال، تاثیر گزار و رفتار متقابل داشته باشید  تنها و تنها  با اعتماد کردن به او و با احساسات خودتان.”یک بار که احساس متحد بودن و نه رقیب بودن رو بفهمید زندگی زناشویی شما از صداقت و امید و بسیار داغ تر از قبل خواهد شد.

۸- آن ها به ظاهر و سلامت خود اهمیت میدهند

ماحمد میگوید : ” ما هنوز از این که چطور برای هم به نظر میرسیم مغروریم” مطمئنا تناسب اندام و و پرداختن به ظاهر به شما  همسرتان کمک  میکند تا روحیه خوبی داشته باشید.امام این فقط برای زیبایی بصری پیش چشم زوج تان نیست بلکه وقتی شما به خودتان می رسید احساس خوبی پیدا میکنید نسبت به خودتان.نه تنها این نکاتبلکه توان جنسی شما نیز بستگی به سلامت کلی شما دارد.دکتر ویلسون میگوید :”وقتی که شما احساس بیماری، کسالت،یا بی حالی میکنید منجر به این میشود که رابطه جنسی نداشته باشید.پس به باشگاه بروید و یا حتی قرار نیست بیرون بروید کمی ارایش کنید یا لباس بپوشید.هر کاری که فکر میکنید شما را سکسی تر نشان میهد انجام دهید و تضمین میکنیم که همسرتان متوجه خواهد شد.

بخش دیدگاه ها بسته است.

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
خروجی نوشته ها خروجی دیدگاه ها