نقشه رمال تریاکی برای سوءاستفاده از دختران جوان

اطلاعات عمومی, الکلی ها ی گمنام, ج.!.ن.!.س.!.ی های گمنام (س.ک.س.ی.های گمنام)S.A, خانوادگان معتادان/الکلی ها یا النان و نارانان, دوازده قدمی ها, فرزندان الکلی ها/معتادان یا الاتین و ناراتین, مسائل و اخبار روز اجتماعی, معتادان گمنام, نیکوتینیهای گمنام, وابستگان و همبستگان گمنام دیدگاهتان را بیان کنید

مرد تریاکی‌ای که طبقه سوم خانه خود را محل سوءاستفاده از دختران جوان کرده بود دستگیر شد. این فرد که داریوش -ه نام داشت از مدتی پیش تحت نظر پلیس قرار گرفته بود چرا که پلیس اطلاعاتی دریافت کرده بود مبنی بر اینکه این مرد خانه سه طبقه خود را به مکانی برای دعانویسی و رمالی کرده و دختران جوان را به بهانه باز کردن بخت آنها و گشایش مشکلات عاطفی شان به خانه خود کشانده و آنها را مورد سوءاستفاده اخلاقی قرار می دهد.ماموران سرانجام با حکم قضایی به خانه وی وارد شدند و او را که قصد سوءاستفاده اخلاقی از یک دختر جوان را داشت دستگیر کرده و خانه وی را مورد تفتیش قرار دادند. ماموران با گشتن خانه این مرد ده‌ها جلد کتاب درباره رمالی ، تعدادی دعاهای عجیب و غریب، کارتهای کف بینی وفالگیری ، تعدای طلسم فلزی و سکه هایی حاوی تصاویر عجیب و مقداری سوخته تریاک و پایپ استعمال شیشه پیدا کردند.پلیس امنیت عمومی تهران از تمامی افراد بخصوص دختران جوانی که مورد سوءاستفاده این مرد شیاد قرار گرفته‌اند درخواست کرد برای شکایت به پایگاه پلیس امنیت عمومی تهران واقع در خیابان رودکی مراجعه کنند.

گفتنی است شرایط اقتصادی ناهموار و وجود مشکلات متعدد زمینه مناسبی را برای سوءاستفاده کلاهبرداری های اینچنینی مهیا کرده است. ضمن اینکه به اعتقاد کارشناسان آگاهی های لازم درباره فعالیت این قبیل سودجویان به مردم داده نمی شود.

بخش دیدگاه ها بسته است.

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
خروجی نوشته ها خروجی دیدگاه ها