اولین حکم محرومیت از تحصیل برای یک دانشجوی پزشکی سیگاری

اطلاعات عمومی, الکلی ها و معتادان گمنام, الکلی ها ی گمنام, پزشکی, خانوادگان معتادان/الکلی ها یا النان و نارانان, فرزندان الکلی ها/معتادان یا الاتین و ناراتین, مسائل و اخبار روز اجتماعی, معتادان گمنام, نیکوتینیهای گمنام, وابستگان و همبستگان گمنام, وبلاگهای کمک کننده به بهبودی و مرتبط دیدگاهتان را بیان کنید

اولین حکم محرومیت از تحصیل برای یک دانشجوی پزشکی سیگاری

 اولین حکم محرومیت از تحصیل برای یک دانشجوی پزشکی سیگاری

آموزش > عالی – همشهری آنلاین:
پس از اخطار وزیر بهداشت و معاون دانشجویی، فرهنگی مبنی بر محرومیت از تحصیل دانشجویان پزشکی سیگاری، اولین دانشجوی پزشکی سیگاری از تحصیل محروم شد.
به گزارش خبرگزاری مهر ،یک دانشجوی پزشکی سیگاری در چهارصد و نهمین جلسه شورای مرکزی انضباطی دانشجویان- که در محل دفتر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت تشکیل شد- دو ترم از تحصیل محروم شد.

دکتر وحید صرامی ، دبیر شورای مرکزی انضباطی با اعلام این خبر گفت: این جلسه با حضور دکتر فرحناز ترکستانی معاون دانشجویی، فرهنگی و رئیس شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، اعضا و کارشناسان شورای مرکزی تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه دبیر شورای انضباطی بدوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشجوی مرتبط با پرونده مطروحه نیز شرکت داشتند.

صرامی گفت: در این جلسه پرونده یکی از دانشجویان رشته پزشکی در شورا مطرح و با توجه به تعدد و تکرار تخلفات در استعمال دخانیات در خوابگاه به منع موقت از تحصیل به مدت دو نیم سال محکوم شد.

وی افزود: بر اساس شیوه نامه اجرایی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی که به تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شده است، استعمال دخانیات در دانشگاه و اماکن مرتبط، جزء بند رسیدگی به تخلفات اخلاقی قرار می‌گیرد. متخلف به یکی از تنبیهات بندهای ۲ تا ۵ محکوم می‌شود و در صورت تکرار تا بند ۱۲ قابل تشدید است.

بخش دیدگاه ها بسته است.

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
خروجی نوشته ها خروجی دیدگاه ها