چرا مردها تمایلی به استفاده از کاندوم ندارند و چند پرسش جنسی دیگر …

دوازده قدمی ها دیدگاهتان را بیان کنید

۱- با استفاده از کاندوم بعضی از مردان فکر می کنند مانعی بین آنها و شریک زن ایجاد شده و اون احساس لذت همیشگی خودشو ندارن
۲- بعضی از مردان خجالت میکشن که از داروخانه کاندوم خریداری کنند… بهتره دراین مواردشریک زن خودش خرید کند
۳- بعضی از مردان معتقدند بجای کاندوم چرا زن از قرص جلوگیری استفاده نمی کند؟ جواب این هست که قرص مانع بارداری می شود ولی جلوی عفونت را که نمیگیرد؟
۴- بعضی از مردان وقت نداشتن را بهانه می کنند… در این موارد شریک زن باید خودش اینکارو انجام دهد .اگر باز هم به نوعی مقاومت می کند… زن می تواند در حین تحریک دهانی مرد کاندوم را روی آلت بگذارد. در این شرایط مرد بهتر پذیرش می کند

تحقیق :

بررسی ها نشان می دهد نصف مردان بین سنین ۱۸ تا ۶۷ سال می گویند کاندم ها اندازه نامناسبی دارند.واشینگتون:کاندوم هایی که اندازه خوبی ندارند می توانند منجر به شکسته شدن و کاهش لذت جنسی برای هر دو طرف شوند.دلیل اراپه شده ای است که تحقیقات نشان می دهد چرا مردان و زنان اغلب از کاندوم استفاده نمی کنند.مطالعه ای که دوشنبه منتشر شد مفاهیمی در بر داشت برای کشورهایی که مردمشان را تشویق می کنند به استفاده از کاندوم برای جلوگیری از خطر ایدز ، دیگر بیماریهای مقاربتی و حاملگی ناخواسته که توسط محققان مجله Sexually Transmitted Infections منتشر شد.مردان و زنان شریک جنسیشان ممکن است از تلاشهای سلامت عمومی سود ببرند که طراحی شده اند برای ارتقاء بهبودی اندازه بودن کاندوم ها!آنها از ۴۳۶ مرد ۱۸ تا ۶۷ ساله در مطالعشان نظر سنجی کردند و نزدیک به ۴۵ درصد از آنها گفته اند که در ۳ ماهه گذشته از کاندوم با اندازه مناسب استفاده نکرده اند.آنها اذعان داشته اند که در این ۳ ماه به طور میانگین ۲ و نیم بار کاندومشان پاره یا سوراخ شده است.همچنین گفته اند که پوشیدن کاندوم برایشان آزار دهنده است.مردان اغلب می گویند که کاندوم های با سایز کوچک یا متوسط نمی خرند.

نویسندگان : علل استفاده از کاندوم : دکتر سید حمید سجاد – تحقیق : زهره وی

منیع : سایت ایران سلامت

آیا خانم ها صورت های مردانه را دوست دارند؟


چه چیز باعث می‌شود بگوییم صورتی زیبا است؟ چه چیز باعث می‌شود همه دوست داشته باشند با کسانی باشند که چهره‌های زیبا دارند؟ در سال‌های اخیر، دانشمندان به تئوری تکامل برگشته‌ اند تا کمکمان کنند درک کنیم چرا بعضی چهره‌ ها به نظر جذاب‌تر از بقیه می‌رسند.

براساس رویکرد تکامل، جذابیت افراد مستقیماً با ارزش آنها بعنوان همسر مرتبط است. یک همسر با ارزش کسی است که قدرت باروری شما را به بهترین نحو تقویت کند. وقتی به گذشته تکاملی نژاد انسان برگردیم، کسی که نشانه ‌های ارزش یک همسر احتمالی را متوجه شده باشد و عمداً یک همسر باارزش انتخاب کرده باشد، بچه‌های بیشتری از او تولید می‌کند. این بچه‌ها هم ژن‌های زیبایی و جذابی را به ارث می‌برند.

درنتیجه توجه به جذابیت ظاهری بخشی از طرح تکاملی ماست.

این تحلیل علمی در این واقعیت که مجلات و برنامه‌های تلویزیونی پُر از افراد جذاب است، منعکس می‌شود. مشخص است که هم زنان و هم مردان شدیداً به ظاهر همسرشان اهمیت می‌دهند.

این مسئله در دنیای حیوانات هم صدق می‌کند. انواع مختلف گونه‌های حیوانات بر عوامل خارجی برای جذب همسر مثل سایز، شکل و رنگ پَر، پوست و موی بدن تکیه دارد. چرا تکامل این ویژگی‌های خاص را تشدید کرده است؟ انواع مکانیزم‌های مختلف می‌توانند در این زمینه دخیل باشند. مشخص‌ترین آن این است که جذابیت با کیفیت ژن فرد در ارتباط است.

رابطه تستوسترون

یک رابطه بین “ژن خوب” و جذابیت، شکل چهره مردانه است.

همه ما می‌توانیم تفاوت بین یک زن و مرد بالغ را تشخیص دهیم و محققان دلایل آن را پیدا کرده‌اند. دخترها و پسرها شکل صورت تقریباً مشابهی دارند. در دوران بلوغ، هورمون‌ها برای زنانه کردن یا مردانه کردن آنها و ایجاد ویژگی‌های متمایز از زنان و مردان بالغ روی صورتشان کار می‌کند. تستوسترون رشد برخی خصوصیات خاص چهره را افزایش می‌دهد—مثل فک و گونه‌ها. به همین دلیل صورت پسرها بیشتر از پسرها رشد می‌کند. صورت‌های زنانه تقریباً بچگانه باقی می‌مانند. سطح بالای استروژن در دختران در حال رشد از رشد استخوان صورت جلوگیری می‌کند و موجب افزایش ضخامت لب‌ها و انباشتگی چربی در گونه‌ها می‌شود.

از دیدگاه تئوریک، مردانی که صورتی مردانه دارند جذاب‌تر هستند زیرا برای ایجاد این خصوصیات هزینه تکاملی شده است. دلیل آن به سطح تستوسترون مربوط به شکل صورت خیلی مردانه برمی‌گردد. تستوسترون تاثیر سیستم ایمنی بدن را کاهش می‌دهد و به همین ترتیب افراد سالم که سیستم ایمنی قوی دارند می‌توانند تولید هورمون‌های لازم برای تولید ویژگی‌های مردانه را تامین کنند.

کیفیت سیستم ایمنی بدن ما به ژن ما مرتبط است. بنابراین یک صورت مردانه جذاب، قوی بودن سیستم ایمنی را نشان می‌دهد.

صورت مردانه درمقابل صورت بچگانه (baby-face)

بعنوان مثال، تحقیقات نشان می‌دهند که نوجوانان پسر با خصوصیات صورت غالب، در سنین پایین‌تری رابطه ‌جنسی را شروع می‌کنند تا آنهایی که خصوصیات چهره غالب ندارند. در برخی مواقع، غلبه چهره می‌تواند موفقیت کاری را پیشبینی کند. مثلاً محققان دریافته‌اند که سلطه چهره فارغ ‌التحصیلان آکادمی نظامی با نمره پایانی آنها در اتمام کار رابطه دارد. افزایش تستوسترون تاثیرات منفی هم دارد. مردان متاهل که سطح تستوسترون بالایی دارند معمولاً بیشتر دچار روابط مشکل‌دار زناشویی و مرتکب خیانت می‌شوند.

در سوی دیگر صورت‌های زنانه یا بچگانه قرار دارند که در آنهاچانه کوچک‌تر، ابروها بالاتر و چشم‌ها بزرگتر هستند. هم زنان و هم مردانی که صورت بچگانه دارند گرم‌تر، صادق‌تر و جدی‌تر به نظر می‌رسند اما ساده‌تر و از نظر فیزیکی ضعیف‌تر هستند. در تحقیقات دادگاهی مشخص شده است که این افراد کمتر به جرم و جنایت ارتکاب می‌ورزند و درصورت وجود جرم کیفری که برایشان در نظر گرفته می‌شود سبک‌تر است. هر دو اینها بخاطر تاثیر سادگی و صداقت این افراد است.

به نظر می‌رسد این الگوها واقعیت را منعکس می‌کنن. محققان دریافته‌اند که هرچه مردی صورت بچگانه‌تری داشته باشد، خود را گرم‌تر و نزدیک‌شدنی‌تر می‌انگارد و خشونت کمتری دارد. در آزمایشات دیگر، کسانیکه چهره‌شان کمتر صادق به نظر می‌رسید، بیشتر برای آزمایشاتی که آنها را درگیر فریب می‌کرد داوطلب می‌شدند تا آنهایی که صورتشان صادق به نظر می‌رسید.

چهره ‌خوانی

یک تحقیق که در دانشگاه سنت اندروز انجام گرفت نشان داد که ژاپنی‌ها و انگلیسی‌ها برای مردان چهره ‌های زنانه ‌تر را ترجیح می‌دهند تا صورت‌های مردانه.

این یافته احتمالاً نشانگر این واقعیت است که افراد شخصیت‌های مختلف را از شکل چهره فرد می‌خوانند.

آنها شکل زنانه صورت برای مردها را با خصوصیات مثبتی مثل صداقت، گرمی و همکاری مرتبط می‌بینند. برعکس ویژگی‌هایی مثل سلطه با شکل چهره مردانه ‌تر مرتبط است.

شخصیت همسر احتمالی عامل مهمی در موفقیت باروری به حساب می‌آید، ازاینرو جای تعجب نیست که شخصیتی که افراد از صورت دیگران می‌خوانند بر درک آنها از جذابیت آن چهره تاثیر بگذارد. زنانگی در صورت‌های مردان می‌تواند جذاب باشد زیرا با خصوصیات شخصیتی مثبت مرتبط است.

اما مسئله به این سادگی‌ها هم نیست. تحقیقات دیگر نشان داده است که افراد مردانگی و سلطه را در صورت‌های مردان جذاب می‌بینند. یافته‌های متناقض نشاندهنده مزایا و معایب صورت‌های زنانه یا مردانه است. همسری که سطح تستوسترون بالایی دارد، ژن ایمنی بسیار خوبی دارد اما چنین همسری ویژگی‌های شخصیتی منفی دارد و احتمال تنها گذاشتن زنی که او را انتخاب می‌کند بسیار بالاتر است.

یک راه ‌حل برای این تناقض می‌تواند این باشد که صورت‌های مردانه خیلی جذاب دارای ترکیبی از هم خصوصیات زنانه و هم مردانه است. جذاب ‌ترین صورت‌ها نشان دهنده یک همسر سلطه‌گر و درعین حال کمک‌رسان است.

مردان مردانه و روابط کوتاه‌مدت

همه ما می‌دانیم که طول مدت روابط کاملاً متفاوت است: بعضی از روابط مدت زمان درازی طول می‌کشند درحالیکه بعضی از آنها شاید حتی بیشتر از یک شب هم به طول نینجامند. اینکه یک رابطه چه مدت طول بکشد بر انتخاب هر دو فرد درگیر در آن بستگی دارد و می‌تواند در شکل صورت‌های دو طرف هم منعکس شود.

مردانی که صورت‌های مردانه دارند غالباً پدر خوبی به شما نمی‌روند اما ژن‌های بسیار باکیفیتی دارند، به این دلیل ممکن است روابط بد طولانی‌ مدتی برقرار کنند که در کوتاه‌ مدت جذاب هستند. برعکس، مردانی که صورت‌های زنانه با بچگانه دارند پدران بهتری هستند و همکاری بیشتری با همسر خود دارند، به این دلبل در روابط طولانی ‌مدت همسرانی جذاب دیده می‌شوند.

اخیرا این ایده در تحقیقی که بر روی تلویزیون بریتانیا انجام گرفت آزمایش شد. این تحقیق روی بیش از ۱۸،۰۰۰ شرکت‌کننده کار کرد. در این تحقیق، تصاویری از مردانی با چهره‌های مردانه و مردانی با چهره‌های زنانه، همراه با دو آگهی قرارملاقات داده شد. شرکت‌ کننده باید هر تصویر چهره را با یکی از آگهی‌ها مرتبط می‌کرد. تنها تفاوت در آگهی‌ها طول مدت احتمالی روابط بود: کوتاه‌ مدت یا بلند‌مدت.

یافته‌ های تحقیق مشخص کرد که اکثر افراد چهره مردانه را با این آگهی مرتبط کردند: جذاب، متخصص جوان و مجرد، برای مدت کوتاهی به این شهر برگشته، علاقه‌ مند به رستوران و کافه، اهل شوخی و ورزش، علاقه‌ مند به آشنایی با فردی برای تفریح.

همچنین چهره‌ زنانه‌ تر را با این آگهی مرتبط کردند: جذاب، اسپرت، جوان، مجرد، شوخ ‌طبع، کار حرفه ‌ای، علاقه‌م ند به مستقر شدن، اهل رستوران و کافه، به دنبال کسی برای عشق ورزیدن تا آخر عمر.

نتایج نشان داد که مردم فکر می‌کنند مردانی که چهره‌ هایی مردانه‌ تر دارند روابطشان معمولاً کوتاه‌ است درحالیکه مردانی که چهره‌های بچگانه یا زنانه‌تر دارند به دنبال روابط طولانی‌مدت هستند. چرا؟ احتمالاً به این خاطر که افراد تصور می‌کنند مردان با چهره‌ های مردانه کمتر از دسته دیگر مردان در روابطشان هزینه می‌کنند یا زنان مردان دسته اول را بیشتر برای روابط کوتاه مدت خود انتخاب می‌کنند.

کدام وقت ماه؟

تحقیق دیگری در دانشگاه اندروز دلیلی این را نشان داد که چرا زنان در برخی تحقیقات اولویت را به مردانی که چهره مردانه دارند می‌دهند و در برخی دیگر به مردانی که چهره‌های زنانه‌تر دارند: آنها یک استراتژی میکس برای پیدا کردن طرف مقابل خود به کار می‌بندند که با چرخه قاعدگی آنها تغییر می‌کند.

براساس یافته‌های این تحقیق، زنان در زمان‌های اوج باروری چرخه قاعدگی خود که احتمال باردار شدن آنها بالاتر است، مردانی که چهره‌های مردانه‌تر دارند را انتخاب می‌کنند. این نشان می‌دهد که زنان وقتی می‌خواهند باردار شوند ترجیح می‌دهند از ژن بهتری برای فرزندشان استفاده کنند و در این زمان به روابط طولانی‌مدت و درنتیجه مردانی که چهره‌هایی زنانه‌تر دارند، اهمیت زیادی نمی‌دهند.

تحقیق بر زمان انجام خیانت‌ها یا درواقع روابط جنسی خارج از ازدواج نشان داده است که این روابط همزمان با اوج باروری زنان بوده است. کنار هم گذاشتن این دو یافته—اینکه چهره‌های مردانه در زمان‌های اوج باروری که احتمال رابطه‌ جنسی بیشتر است جذاب‌تر هستند و اینکه این چهره‌ها معمولاً روابطی کوتاه مدت دارند—نشان می‌دهد که زنان می‌خواهند همه چیز را باهم داشته باشند. آنها مردانی که صورت زنانه و ظریف دارند را برای رابطه‌ طولانی‌ مدت خود انتخاب می‌کنند درحالیکه هرازگاه با مردانی که چهره‌هایی مردانه دارند بخاطر ژن ‌ایمنی خوبشان رابطه کوتاه‌ مدت برقرار می‌کنند.

منبع : مردمان

۵ پاسخ به “چرا مردها تمایلی به استفاده از کاندوم ندارند و چند پرسش جنسی دیگر …”

 1. رضا بیــــــــــــــــــــــــــــــــل گقت:

  تجربیاتی از شکسه شدن آلت تناسلی مردان
  .
  توضیح اینکه ذکر موارد زیر جهت افزایش اطلاعات ، برای پرهیز از حوادثی است که ممکن است حتی به ذهن نیز راه نیابد، نه برای خنده و تفریح خواننده مطلب.

  توضیح اینکه ذکر موارد زیر جهت افزایش اطلاعات ، برای پرهیز از حوادثی است که ممکن است حتی به ذهن نیز راه نیابد، نه برای خنده و تفریح خواننده مطلب.

  شایعترین حالت ایجاد شکستگی آلت تناسلی مردان حین نزدیکی و زمانی است که زن به حالت نشسته بر روی آلت مرد اقدام به نزدیکی می کند ولی موارد نادرتر که در کلینیک دیده شد را ذکر می کنیم :
  برخی مردان در هنگام نعوظ آلت تناسلی عادت به خم کردن آلت، درحدی که ایجاد صدایی کند دارند و به اصطلاح قولنج آلت را می شکنند که موارد متعددی منجر به شکستگی آلت شده، این عادت در نقاطی از ایران بخصوص کردستان و هموطنان کرد بطور شایعتر مشاهده می گردد.

  موارد متعددی در جوانها دیده شده که بدلیل شدید و طولانی بودن نعوظ صبحگاهی خود بدلیل حجب و حیا، قبل از خروج از بستر، اقدام به خم کردن شدید آلت می کنند که باعث شکستگی آن شده است.

  مورد جالب که ۶ سال قبل بدلیل شکستگی آلت به اورژانس مراجعه نمود در اثر باقی ماندن آلت تناسلی لای درب کامیون بوده است بدین صورت که بیمار که جوانی ۲۰ ساله و شاگرد راننده بود و شب در کامیون خوابیده بود، صبح در حالت نعوظ، جهت ادرار کردن از کامیون خارج می گردد و در حالتی که رو به اطاقک کامیون بر روی پلکان اطاقک ایستاده بود درب کامیون را می بندد و آلت که در حالت نعوظ کامل بوده لای درب کامیون باقی می ماند.

  در مواردی نیز دیده شده که هنگام روابط جنسی در اثر فشار دندان بر روی آلت تناسلی مرد شکستگی بوجود آمده که در مورد خاصی، زن مبتلا به بیماری صرع بوده است و هنگام رابطه جنسی و مکیدن آلت ( به اصطلاح ساک زدن ) حمله صرع شروع شده و منجر به گاز گرفتن شدید آلت همسر و در نتیجه شکستگی آلت بوجود آمده است.

  نویسنده : دکتر مجید حقیقت

  تخصص : جراح و متخصص مجاری ادراری

 2. رضا بیــــــــــــــــــــــــــــــــل گقت:

  خود ارضایی در آقایون متاهل…
  .
  .
  برررسی این معضل بزرگ و راههای مقابله متاسفانه خودارضایی در میان مردان که اعتقادات قوی مذهبی ندارند شایع است . کلیه ادیان الهی بشدت افراد را از ریختن آب منی به خارج از رحم زنان (که شامل خودارضایی هم میشود) نهی کرده است.

  برررسی این معضل بزرگ و راههای مقابله متاسفانه خودارضایی در میان مردان که اعتقادات قوی مذهبی ندارند شایع است . کلیه ادیان الهی بشدت افراد را از ریختن آب منی به خارج از رحم زنان (که شامل خودارضایی هم میشود) نهی کرده است.
  مسئله دیگری که اغلب افراد در مورد آن ناراحتند مسئله خودارضایی در آقایان متاهل است. این مسئله برای خانم ها بسیار ناراحت کننده و در واقع باعث کسر شان آنهاست.
  به همین دلیل بسیاری از آقایان درصورت اقدام به خودارضایی سعی میکنند این موضوع کاملا از دید همسرشان پنهان بماند. خود ارضایی در آقایان متاهل سبب آسیب کانون خانواده شده و محبت زوجین را کم می کند .
  وقتی مرد در دوران مجردی به عمل ناپسند خودارضایی عادت و در واقع اعتیاد پیدا می کند از نظر روحی و روانی در دوران ازدواج نیز لذت خروج منی با خودارضایی برایش از رابطه سالم جنسی با همسر بیشتر است و همین مسئله سبب می شود زن این برداشت را داشته باشد که مرد او توجه و علاقه ای به او ندارد . اگر چه عدم علاقه و وجود مشکلات حانوادگی می تواند خود سبب این مسئله شود .

  در هر حال به خانم ها توصیه می کنیم با این مشکل بزرگ شوهر خود عاقلانه برخورد کنند و از روحی احساسات سبب نشوند که این گره زندگی گره کوری شود که باز کردنش امکان پذیر نباشد .
  در شرایطی مناسب و بدور از تنش در یک موقعیت روحی و عاطفی ایده آل با شوهر خود صحبت کنید و این مشکل را به او متذکر شوید و از او بخواهید اگر مشکلی در شما می بیند مطرح کند تا شما آن مشکل را رفع کنید و یا اینکه در جهت رفع مشکل خود باشد .

  قطعا با آرامش و صبر و تامل می توانید همسر خود را قانع کنید که این عمل او سبب ضربه روحی برای شماست . به او متذکر شوید انجام این عمل در خلوت و پنهان سبب می شود محبت و عاطفه بین زوج کم شود و زندگی زیبای شما که به سفیدی برف باید باشد تیره و تار می گردد .

  منبع :امیر بندری

 3. رضا بیــــــــــــــــــــــــــــــــل گقت:

  اندازه آل/ت در مردان
  .
  گرانی در مورد اندازه آلت در مردان یک مساله جهانی است و بسیاری از مردان این سوال برایشان مطرح است که : آیا آلت من کوچک است؟
  برای پاسخ به این سوال دانستن یکسری اطلاعات پایه ضروری است :

  گرانی در مورد اندازه آلت در مردان یک مساله جهانی است و بسیاری از مردان این سوال برایشان مطرح است که : آیا آلت من کوچک است؟
  برای پاسخ به این سوال دانستن یکسری اطلاعات پایه ضروری است :

  اندازه آلت :
  برای اکثر مردان جهان ، آگاهانه یا ناخدآگاه ، آلت یکی مهمترین مسایل است . و از همان ابتدای کشف این عضو سوالی که به ذهنشان خطور می کند اینست که : “آلت من یه کم کوچیک نیست؟” و از آن به بعد در شرایط مختلف این آرزو را می کنند که ای کاش آلت من کمی بزرگتر بود! علی رغم تاکید کتاب های مختلف بر این نکته که اندازه آلت مهم نیست و نیز اینکه زنان به خاطر اندازه آلت جذب مردان نمی شوند ، باز هم این تفکرات ادامه پیدا می کند.
  یک نکته دیگر این است که وقتی یک فرد به آلت خود نگاه می کند به دلیل زاویه دید ( نگاه از بالا ) ، آن را کوچکتر از آلتهای دیگری که دیده است ، می پندارد. پس می بایست مردان درک درستی از اندازه آلت داشته باشند . آلت مردانه در حالت شل اندازه ای بین ۵/۸ سانتیمتر تا ۵/۱۰ سانتی متر دارد. البته باید در نظر داشت که عواملی مثل سردی هوا و شنا کردن بر اندازه گیری تاثیر می گذارد .
  البته تفاوت اندازه در آلت مردان واقعیت دارد ولی این تفاوتها مثل تفاوت در اندازه دست یا پای افراد می باشد و در قدرت باروری فرد تاثیر نخواهد داشت . نکته دیگر اینکه بیشتر افراد فکر می کنند که افراد قد بلند و قوی هیکل آلتهای بزرگتری دارند، ولی این تفکر با توجه به بررسیهای انجام شده غلط است.

  اندازه آلت در حالت نعوظ :
  اندازه آلت در حالت نغوظ چه قدر باید باشد ؟
  کسانی که کوچکترین اندازه ها در حالت عادی را دارند تا ۱۰۰% در حالت نعوظ افزایش سایز پیدا می کنند و این در حالی است که افراد با آلت بزرگ حداکثر تا ۷۵% افزایش اندازه پیدا می کنند . با این پیش زمینه مقدار متوسط طول آلت نعوظ یافته در جمعیت مردان بین ۱۵ تا ۱۸ سانتیمتر خواهد بود .
  نکته مهم دیگر که شاید بیشتر مردان به آن توجه نمی کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . طول واژن در زنی که تا به حال بچه دار نشده و از لحاظ جنسی تحریک نشده، ۵/۷ سانتیمتر است ( این اندازه در زنانی که بچه دار شده اند اندکی متفاوت است ) . این اندازه در حالت اوج تحریک جنسی به ۱۰ سانتیمتر می رسد . پس با توجه به اینکه طول آلت مردان در حالت نعوظ به ندرت کمتر از ۱۰ سانتیمتر می باشد، آلت مرد به طور کامل واژن زن را پر خواهد کرد .

  با تشکر از دکتر رهام

  .
  .

  ضمنا اگر خواهان یک زندگی همراه با آرامش هستید بیاموزید :

  اگر شما خواهان زندگی سعادتمندانه و شادی هستید، بیاموزید تا زنتان را هر دقیقه دوست داشته باشید! و عشق و علاقه تان را به او نشان دهید! به بگویید که دوستش دارید! به مادر او هم بگویید که دخترش را دوست دارید! به خاطر داشته باشید عشق و علاقه در یک خانه تا زمانی می تواند تداوم داشته باشد که شوهر آن خانه، هم چنان به اعمال و رفتار محبت آمیز و عاشقانه ای که در دوران نامزدی و روزهای اول آشنایی، در قبال همسرش داشت، ادامه دهد و زن نیز با وقار و عشق این رفتار و اعمال او را تأیید کند و بپذیرد.

 4. رضا بیــــــــــــــــــــــــــــــــل گقت:

  شهوت با دو چیز ارتباط مستقیم دارد اول شرایط و دوم غذا . برایتان مثالی می زنم تا بهتر روشن شوید . مثلا تا به حال دیده اید که فردی در روز خاکسپاری مادرش به دنبال شهوت رانی باشد؟و یا تا به حال دیده اید فردی هنگامی که در استادیوم ورزشی برای تشویق تیمش هوار می زند و عربده می کشد در همان حال به فکر شهوت هم باشد؟ مسلما نه

  شهوت با دو چیز ارتباط مستقیم دارد اول شرایط و دوم غذا . برایتان مثالی می زنم تا بهتر روشن شوید . مثلا تا به حال دیده اید که فردی در روز خاکسپاری مادرش به دنبال شهوت رانی باشد؟و یا تا به حال دیده اید فردی هنگامی که در استادیوم ورزشی برای تشویق تیمش هوار می زند و عربده می کشد در همان حال به فکر شهوت هم باشد؟ مسلما نه

  پس باید خود را ارزیابی کنید . پیشنهاد می کنم دفتر چه کوچکی را انتخاب کنید و همیشه همراه داشته باشید .و هر وقت که احساس شهوت نمودید و یا بر عکس کاملا به آن بی میل بودید بنویسید در چه وقتی از روز یا شب و در چه مکان و چه حالتی بوده اید . پس از ۲ هفته شما کاملا اطلاعات مناسب و جالبی را در دست دارید . این اطلاعات حاکی از حالات و سیستم عصبی شماست . حتی اطلاعات حرفه ای و پزشکی فوق العاده مهمی را هم در خود دارد مثلا از حالات شرطی شده مغزتان نیز برایتان اطلاعت دارد . حالامرحله دوم را شروع کنید . در همان دفترچه درباره غذا هم همین کار را انجام دهید هر گاه که احساس شهوت نمودید به یاد بیاورید که ۲ ساعت پیش چه خورده اید و در آن یادداشت نمائید . و همین طور روزهائی که بی میل به شهوت بوده اید را در آن یادداشت نمائید که چه غذا هائی خورده اید و این اطلاعات را تا دو هفته جمع آوری و بایگانی کنید .

  خب حالا کار راحت است باید غذا ها و حالاتی که نسبت به آن ها تحریک می شوید را به حد اقل برسانید . ممکن است اطلاعات شما به نظرتان خنده دار باشد مثلا به این نتیجه برسید که هنگام رانندگی خیلی تحریک می شوید اما در درستی آن شک نکنید چون بدنتان به شما دروغ نمی گوید و حتما علل و عواملی وجود دارد که باید یک روانکاو آن ها را کشف کند اما فعلا لازم نیست بدانیدچرا اینگونه هستید بلکه فقط کافیست که بدانید اینگونه هستید و بس . و در مرحله بعدی حالاتی که در آن نسبت به شهوت بی میل بوده اید را افزایش دهید . اگر می بینید نماز جماعت در مسجد محله برایتان خیلی خوب است و کمکتان می کند در انجام آن شک نکنید و یا حتی اگر می بینید شستن ظرف های خانه به شما کمک می کند تا از شهوت فاصله بگیرید معطل نکنید و به انجام دادن آن مشغول شوید و مطمئن باشید بالاخره موفق خواهید شد . اینکه من بگویم فلان کار را بکن و فلان کار را نکن تا در کنترل شهوتت موفق شوی مثل این است که برادرت از منزل با شما که پشت فرمان نشسته اید تماس بگیرد و او به شما بگوید که چه زمانی ترمز کنید . چه زمانی گاز دهید و چه زمانی دنده عوض کنید که مسلما مدت زیادی نمی گذرد که ماشین قشنگتان باید به اوراقچی های میدان شوش تحویل داده شود .

  بهترین راننده بدنتان خود شمائید . باید فرمان رلا در دست بگیرید و استارت بزنید و یا علی. جلو بروید و توکل به خدا کنید و مطمئن باشید محبوب ترین موجود نزد خداوند شما هستید چرا که پیامبر می فرماید محبوبترین و دوست داشتنی موجود در نزد خداوند جوانی است که دوست ندارد گناه کند . پس مسلم است خداوند کسی را که بیشتر از هر چیز دیگر دوست دارد تنها نمی گذارد و شانس و خوشبختی را به سویتان می فرستد .

  در ضمن موارد عمومی را هم از یاد نباید برد . مثلا امام صادق می فرماید برای اینکه شهوت تحریک شود و مرد قدرت همبستری پیدا کند بهتر است پیاز را کمی در روغن زیتون تف دهد و تخم مرغ را بر روی ان بشکند و سپس این غذا را میل کند . خب واضح است که نباید افرادی که دچار مشکل کنترل شهوت هستند چنین کاری کنند و کلا خوردن تخم مرغ برای آقایانی که چنین مشکلی دارند خوب نیست نیمرو.از همین موارد می توان برای آقایان خوردن زعفران و ادویه جات و موز و کلا غذاهای چرب(مخصوصا اگر روغن حیوانی باشد ) را نام برد که نباید استفاده کنند. من خودم هر وقت حالم خوب نیست و احساس برانگیختگی و شهوت می کنم سریع به میوه فروشی سر کوچه می روم و یک کاهو خوب و تازه را انتخاب می کنم که قیمتش هم خیلی خوب و ناچیز می شود و بعد به خانه می ایم و بدنم را مهمان خوردن کاهو می کنم که کلی صفا می دهد . این کار دو حسن بزرگ دارد ابتدا اینکه کاهو متعادل کننده شهوت و تصفیه کننده خون است و جزء بهترین صیفیجات محسوب می گردد و حسن دیگر این است که این کار باعث سیری موقت می شود و از خوردن غذا تا مدتی جلوگیری می کند که همین غذا نخوردن نیروی شهوانی را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهد و باعث فروکش کردن آن می شود .

  معصوم می فرمایند هر وقت وسوسه شدید و شیطانی شما را تحریک کرد بگوئید«لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم اللهم صل علی محمد و آل محمد » که شیطان بلافاصله دور می شود و از وسوسه خلاص می شوید .در ضمن از تنها ماندن هم به شدت پرهیز کنید و اگر هر وقت احساس شهوت نمودید بلافاصله به یکی از دوستانتان تلفن کنید قراری برای بیرون بگذارید .
  .
  .
  .
  ضمنا در زمینه شکسته شدن آ/لت تن/اسلی در مردان :
  .
  من همیشه دوست داشتم بدانم آیا آلت تناسلی مرد هم می تواند بشکند؟
  اگرچه که این مسئله خیلی بندرت اتفاق می افتد اما واقعیت این است که آلت تناسلی مردان می تواند بشکند.اگرچه که این مورد اصلا به شیوه ای که شما فکر می کنید اتفاق نخواهد افتاد.

  من همیشه دوست داشتم بدانم آیا آلت تناسلی مرد هم می تواند بشکند؟
  اگرچه که این مسئله خیلی بندرت اتفاق می افتد اما واقعیت این است که آلت تناسلی مردان می تواند بشکند.اگرچه که این مورد اصلا به شیوه ای که شما فکر می کنید اتفاق نخواهد افتاد.

  ما وقتی از شکستن اندامی در بدن مثل پا یا دست صحبت می کنیم در اصل منظور ما از شکستن ، استخوان است اما در آلت مردان استخوانی وجود ندارد. اگر آلت در حالت خوابده و نعوذ نکرده باشد شما نخواهید توانست آن را بشکنید بمانند مثلا یک گوش. کل کاری که ممکن است اتفاق بیافتد این است که آن را خراش دهید ، ببرید یا بپیچانید اما شکستن اتفاق نخواهد افتاد.

  اما زمانیکه آلت نعوذ کرده باشد کاملا سفت و مانند یک استخوان می گردد.این بخاطر ۳ تیوپی است که در آن وجود دارد و از خون پر خواهد شد.در این زمان اگر شما کاری انجام دهید که حرکت و یا فشار نا گهانی باشد ین تیوپها می توانند بشکنند و در واقع نه اینکه بشکنند اما اسیب خواهند دید و توانایی خود را از دست خواهد داد. یک چنین چیزهایی در مطبهای پزشکی گزارش گردیده است که بخاطر عواملی همچون کارهای عجیب و غریبی که بعضی ها انجام می دهند و یا مثلا زن تصمیم گرفته بروی آلت بپرد و هدف خود را پیدا نکرده! اتفاق افتاده است.

  چنین موردی ، امری بسیار دردناک است و احتیاج به مراقبت پزشکی فوری دارد.متاسفانه براحتی نیز درمان نمی گردد و حتی افرادی که درمان شده اند نیز در زمان نغوذ دچار درد و یا درون ریزیهای داخلی ممکن است بشوند و همچنین آلت دیگر ان قدرت و نعوذ اولیه را نخواهد داشت و توام با درد خواهد بود.خوشبختانه این امر موردی نادر است!

  .
  .
  .

  تعجب نکنید این سوال مهمی هست و شاید در نگاه اول بگید که خوب مگه ممکنه کسی از درد کشیدن لذت ببره؟ اما این مسئله تا حد زیادی واقعیت داره مسئله عمومیت نداره ولی نسبت زنانی که در هنگام س کس و انجام مقاربت از درد و فشارهای زیادی که به اونها وارد میشه لذت می برن بسیار بیشتر از گروه دومی هست که

  تعجب نکنید این سوال مهمی هست و شاید در نگاه اول بگید که خوب مگه ممکنه کسی از درد کشیدن لذت ببره؟ اما این مسئله تا حد زیادی واقعیت داره مسئله عمومیت نداره ولی نسبت زنانی که در هنگام س کس و انجام مقاربت از درد و فشارهای زیادی که به اونها وارد میشه لذت می برن بسیار بیشتر از گروه دومی هست که از سک س به دنبال ملایمت و ناز و نوازش هستن در مطالب قبلی گفته بودم که بسیاری از زنها دوست دارن که به هنگام سک س با اونها بدرفتاری بشه و مرد با خشونت تمام مردانگی خودش رو به اونها ثابت کنه و دربرابر ناله ها و دادو فریادی که بعضا بیشتر شیطنتهای زنانه و برای تحریک بیشتر شریک جنسی هست ملایمتی از خودش نشون نده البته سوی تفاهم نشه چون بافتهای تناسلی زنان فوق العاده لطیف و صدمه پذیر هست لذا باید آقایون هم با نهایت دقت و احتیاط عمل نزدیکی رو انجام بدن استفاده از کرم وازلین کف ها و اسپری های روان کننده و حتی آب دهان برای س کس همیشه توصیه میشود هرچند واژن خودش ترشحات لزج و روانکننده تولید می کنه اما در مورد سک س از طریق مقعد توصیه میشه حتما قبلش چند دقیقه با انگشت مقعد رو باز کنید و شریکتون رو برای س کس اماده کنید تا از صدمه و پارگی رگهای خونی در اطراف دهانه و داخل مقعد جلوگیری بشه در صوتی که آلت بزرگی دارید و خانم به هنگام دخول درد زیادی رو احساس میکنه ازاین کار صرف نظر و یا پزیشن راحتتری رو انتخاب کنید

  البته خانمها دقت داشته باشن که سک س در ابتدای عمل دخول دردناکه اما پس از کمی تحمل میتونید احساس درد رو به لذتی غیر قابل تصور تبدیل کنید این مطلب رو به نظر خواهی میگذارم لطفا اگر تجربه سک س داشتید برام پیغام بگذارید و در این موردکه آیا از درد لذت بردید یا نه بگید تا با هم به درستی و یا اشتباه بودن این نظر پی ببریم

  .
  .

  ” پیرونی ” نام اختلالی است که گریبانگیر بدنه آلت تناسلی مرد گشته برآمدگی یا التهابی را فرد در این ناحیه از دستگاه تناسلی خود تجربه میکند که بواسطه آن آلت تناسلی در آن ناحیه انحنا پیدا کرده و به یک سمت متمایل میگردد . این کجی خصوصاً در هنگام نعوظ بیشتر خودنمایی میکند

  ” پیرونی ” نام اختلالی است که گریبانگیر بدنه آلت تناسلی مرد گشته برآمدگی یا التهابی را فرد در این ناحیه از دستگاه تناسلی خود تجربه میکند که بواسطه آن آلت تناسلی در آن ناحیه انحنا پیدا کرده و به یک سمت متمایل میگردد . این کجی خصوصاً در هنگام نعوظ بیشتر خودنمایی میکند و در دسته ای نیز فرایند دخول را دستخوش تغییر کرده و فرد از برقراری رابطه جنسی ناتوان ویا تجربه جنسی را دردناک ارزیابی میکند. اختلال پیرونی در هر مرحله از زندگی یک مرد ممکن است حادث گردد لیکن میزان شیوع آن در مردان بین ۴۰ تا ۶۰ ساله بیش از سایرین گزارش شده است .عده ای از مردان مدتها میتوانند با اختلال پیرونی کنار آمده عوارض انحراف آلت تناسلی مشکل بدنی ویا جنسی خاصی را در آنها تولید نکرده است . لیکن در برخی افراد درد آلت تناسلی و مقاربت جنسی دردناک ، قابل تحمل نبوده و در شرایطی نیر مراجعه سریع به مراکز درمانی توصیه میگردد.

  علائم این اختلال به شرح زیر است :
  برآمدگی در سطح تنه آلت تناسلی : احساس و مشاهده توده سفت در ابعاد مختلف که ممکن است به مرور زمان به آهستگی خود نمایی کند و معمولاً بین ۱۲ تا ۱۸ ماه به کاملترین اندازه خود میرسد.
  درد در ناحیه بدنه آلت تناسلی : به غیر از عده ای از مردان که با پیرونی و عوارض آن کنار میایند ،حدود دو سوم از مردانی که پیرونی دارند از درد ناحیه بدنه آلت تناسلی شکایت مندند
  خمیدگی آلت تناسلی : طی ۱۲ تا ۱۸ ماه از زمان شکل گیری پیرونی ، فرم آلت تناسلی در همگام نعوظ تغییر میابد و نوعی انحنا در آلت مشاهده میگردد. عده ای از مردان به دنبال مسئله پیرونی ناتوانی جنسی را تجربه گر میشوند.

  اگر چه هنوز از علل ایجاد اختلال پیرونی اطلاع کاملی در دست نیست لیکن متخصصین امر به چند فاکتور زمینه ساز بیشتر عنایت پیدا کرده اند :

  علل عروقی و اختلال گردش خون : بیشتر مردانی که مشکل کجی آلت تناسلی را پیدا میکنند معمولاً یا از فشار خون در رنجند و یا مورد تهدید یکی از انواع بیماری های قلبی قرار دارند.
  آسیب و جراحت آلت تناسلی : در عده ای از مردان به دنبال صدمه ای که به بدنه آلت تناسلی وارد شده است تجربه گر پیرونی میگردند . این موضوع در مورد افراد مبتلا به ناتوانی جنسی که برای ایجاد نعوظ آمپول به بدنه آلت تناسلی خود تزریق میکنند بیشتر اتفاق میافتد . جراحی های دستگاه تناسلی و ادرار ، سوانح موتورسواری و صدمه های حین ورزش نیز باید مد نظر قرار گیرند . از سویی آلت تناسلی که درحالت نغوظ قرار گرفته است چنانچه با فشار خم شود زمینه ساز پیرونی میتواند باشد ( عملی که در میان مردان ایرانی با نام شکستن قولنج آلت تناسلی مصطلح میباشد ) .گاه در حین رابطه جنسی در اثر برخورد شدید و ناگهانی استخوان شرمگاه زن ( در وضعیت نشسته زن ) با آلت تناسلی مرد که در حالت نعوظ قرار دارد وضعیت مذکور میتواند ایجاد گردد .
  بیماری قند و زمینه های ژنتیکی نیز از جمله فاکتورهای دیگر بالابرنده احتمال پیدایش اختلال پیرونی میباشند.
  به منظور درمان اختلال پیرونی از متد های دارودرمانی و جراحی استفاده میگردد.

 5. رضا بیــــــــــــــــــــــــــــــــل گقت:

  خودارضائی چیست :
  مجموعه رفتاری که بر اثر پردازش ذهنی ازیک رابطه جنسی انجام شده و به یک ارگاسم مجازی منتهی می شود را خودارضائی می نماند .

  تفاوت خود ارضایی با رابطهجنسی:
  بسیاری از محققین و افارد صاحب نظر در این باره مقالاتی را ارائه کرده اند نقطه مشترکی که در این مقاله ها بدستم رسید این بود که رابطه جنسی یک نیاز طبیعی میباشد اما آیا خود ارضایی می تواند جایگزین رابطه جنسی شود . انجام عمل خودارضایی در هر شرایطی امکان پذیر است چون در ذهن ما شخص خاصی جهت رابطه پردازش شده و ما با انجام اعمالی خاص باعث ارضاء شدن خود می می شویم ، هم دررابطه جنسی و هم در خود ارضایی عمل ارگاسم صورت می گیرد هر دوی آنها می تواند لذت بخش باشد اما تاثیر کدامیک بر روی ما بیشتر است ؟ همانطور که ذکر شد در خود ارضایی اندام خود را وادار می سازیم تا طی یک رابطه مجازی به ارگاسم برسد اما در یک رابطه جنسی تمامی اندامهای بدن با یکدیگر همکاری دارند دیگر نیازی نیست که ما در ذهن خود محیطی را بازسازی کنیم یا شخص یرا بازسازی کنیم پس ذهن در آرامش بیشتری قرار میگیرد از این رو تاثیر روحی و روانی بسیار مفیدی بهمراه دارد.

  آثار منفی جسمی روحی و جنسی اعتیاد به خودارضایی و تاثرات آن بر رابطه جنسی و زندگی زناشویی :
  افرادی که زود تحریک می شوند و برای ارضای خود به سوی خود ارضایی میروند بدانند که خود ارضایی تحریک پذیری را به میزان زیادی افزایش می دهد از این رو تنها با این کار عطش خودرا زیادتر کرده اند . فردی که به خود ارضایی اعتیاد دارد مطمئنا در زندگی زناشویی خود در رابطه جنسی با شریک خود دچار مشکل جدی خواهد شد این فرد از رابطه جنسی حقیقی به ارگاسم نخواهد رسید پس نخواهد توانست خود و شریک جنسی خود را ارضاء کند و از رابطه جنسی حقیقی لذت ببرد. اینگونه افراد معمولا انسانهای سردی خواهند شد . از تاثیرات روحی اعتیاد به خود ارضایی می توان بی حوصلگی عدم تمرکز لاغری ناتوانی جسمی سردردهای میگرنی را نامبرد . اعتیاد به خودارضایی آسیبهای زیادی از نظری جنسیبه فرد وارد می سازد در خانمها می تواند باعث شود تا عمل لقاح و تخمک ریزی به درستی انجام نگیرد و یا هرگز صاحب فرزند نشوند و یا اینکه فرزند آنها ناقص به دنیا خواهد آمد .

  مطمئن باشید علائم منفی خود ارضایی از سنین جوانی آغاز می شود
  پرخاشگری نیز یکی از عوامل اعتیاد به خودارضایی میباشد
  خود ارضایی در دین اسلام حرام میباشد و جزو گناهان کبیره محسوب میشود.
  کسانی که مبتلا به استمنا (خود ارضایی) هستند، بعده ها مبتلا به بیماری زود انزالی میشوند که این بیماری تاثیر بسیار منفی بر روابط زناشویی دارد و در بسیاری از موارد منجر به طلاق میگردد زیرا این افراد نمیتوانند همسر خود را به اوج لذت جماع (ارگاسم) برسانند و این مسئله موجب سرخوردگی شدید زن میشود.
  پس لذت تمایلات واقعی جنسی را از خود و همسر خود نگیرید .

  حال به این نکته میرسیم که مهمترین عوارض خودارضایی (استمنا) چیست :
  از دین دین مبین اسلام این کار حرام است و از گناهان کبیره به شمار میرود .
  خودارضایی حالت خواب آلودگی بهمراه دارد .
  خود ارضایی باعث بهم ریختگی وضعیت فکری و هوشیاری انسان می شود .
  خود ارضایی بینایی را نیز تحت تاثیر قرار میدهد در مردان خارج شدن بیش از حد اسپرم باعث میشود تا در عمل لقاح قدرت بارگذاری اسپرم آنها کاهش یافته و از اینرو نتوانند صاحب فرزند شود .
  . پوکی استخوان در دوران میان سالی برای خانمها و آقایانی که در دوران نوجوانی و جوانی اعتیاد به خودارضایی داشته اند امری بعید نمیباشد
  . تاثیر مستقیم خودارضایی بر غدد هیپوتالاموس مغز آسیب جدی بهمراه دارد
  اعتیاد به خودارضایی آسیبهای زیادی بهمراه دارد آیا ارزش آنرا دارد برای لحظاتی لذت خود را از لذت حقیق یک رابطهجنسیمحروم کنیم و به بدن خود آسیب وارد سازیم .

  دکتر رابرت شروکلر یکی از محقیقن بزرگ و اساتید دانشگاه برلین در تازه ترین تحقیقات خود در مورد خودارضایی در ۲۷ سپتامبر ۲۰۰۶ رسما اعلام کرد اگر فردی قصد خودکشی دارد اعتیاد خودارضایی می تواند در درازمدت باعث کاهش رشد تک تک سلولهای بنیادی در انسان شود مسلما می دانیم اعتیاد به خود ارضایی عاملی نیست که باعث مرگ انسان شود اما آسیب های زیادی بهمراه دارد.

  چگونه میتوان این عادت را ترک کرد ؟

  در مورد خود ارضایی و ترک آن هرگز فراموش نکنید که به طور ناگهانی و یکباره نمی توانید این عادت را ترک کنید مثلا نمی توانید الان تصمیم بگیرید که از فردا تا آخر عمر دیگه خودارضایی نمی کنم مطمئن باشید که با این روش اگر که فردا اینکارو نکنید حتما پس فردا انجام خواهید داد.

  روشی ساده و عملی
  دوستان عزیز شما به عنوان فردی که قصد ترک خو.د ارضایی را دارید باید راههای زیر را به دقت انجام دهید همه با هم یعنی از یک گزینه نباید فاکتور بگیرید .

  اولین قدم : از محیطی که در آن زمینه انجام عمل خود ارضایی را دارید دوری کنید مثلا معمولا این کار در تنهایی صورت میگیرد حتی زمانی که تحریک هم نشده اید سعی نکنید زیاد تنها بمانید .

  دومین قدم : زمانی که بیکار هستید یا زمانی که فکر های تحریک کننده به سراغ شما می آیند سعی کنید برای خود یک سرگرمی پیدا کنید و خود را مشغول سازید

  سومین قدم : اگر در هارد سیستم خود یا روی سی دی عکس یا فیلمهای غیر اخلاقی دارید همه آنها رو کنار بگذارید ترجیحا نابود کنید.

  چهارم : حتی اگر شرایط بالا را هم رعایت کنید امکان دارد باز هم مرتکب خود ارضایی شوید و چون به این عمل اعتیاد داشته اید این یک امر طبیعیست، اما عواقب جبران ناپذیر آن را همیشه به یاد داشته باشید.

  با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما گرامیان
  .
  .

  چگونه زنمان را برای داشتن یک رابطه ایده آل مشتاق کنیم ….
  .
  .
  بسیاری از زنان همواره خود را برای برقراری رابطه بی میل نشان می دهند و طوری رفتار می کنند که گویا در حال لطف به مرد هستند و برای آنها رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد.این باعث می شود که مردان همواره برای یک شب س. ک س . ی مدام التماس کنند و در نهایت هم همه چیز با سرعت پایان پذیرد. اما اینبار با اجرای این دستور العمل در طول هفته زن را براحتی آماده می کنید و وی را چنان دیوانه و تشنه خواهید ساخت که به شما حمله کند!

  ما عاشق خوب داریم. عاشق خیلی خوب داریم و عاشق زرنگ! دو گروه اول کسانی هستند که تنور آنها همیشه داغ است و آماده ولی آنها همواره آخر شب بالشت خود را بغل کرده اند و به روز خود می اندیشند! اما عاشقان زرنگ کسانی هستند که تنور را برای لحظاتی روشن می کنند و هدف را می زنند!

  بسیاری از زنان همواره خود را برای برقراری رابطه بی میل نشان می دهند و طوری رفتار می کنند که گویا در حال لطف به مرد هستند و برای آنها رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد.این باعث می شود که مردان همواره برای یک شب سکسی مدام التماس کنند و در نهایت هم همه چیز با سرعت پایان پذیرد. اما اینبار با اجرای این دستور العمل در طول هفته زن را براحتی آماده می کنید و وی را چنان دیوانه و تشنه خواهید ساخت که به شما حمله کند!

  در ابتدا بیاموزید که

  ۱-اگر شما دو روز پیش سکس داشته اید و امروز هم س . ک س می خواهید دلیل مهم آن این است که شما ارضا فیزیکی شده اید (دو روز پیش) اما ذهنی ارضا نشده اید!

  ۲- اگر یکبار در هفته از شب تا صبح مشغول فعالیت جنسی باشید و خود را تخلیه کنید بهتر است از اینکه هر شب برای یکبار رابطه داشته باشید.

  ۳- اگر بیاموزید که رفتار جنسی خود را تنظیم کنید و تخلیه درست شوید می توانید روزهای دیگر را به خود برسید و فعالیتهای بدنی و ذهنی خود را داشته باشید و خود را بروز نگه دارید در غیر اینصورت در هر دو روز یکبار مغز شما بطرف سکس خواهد رفت و هزینه های آن. بیاموزید که در زمانی که سالم تخلیه شده باشید می توانید ذهن خود را آماده سازید و بازی نمایید اما در بر عکس این حالت شما همیشه توسط وی حاضر هستید بازی بخورید تا به نوایی برسید!

  پس تا اکنون باید به این نتیجه رسیده باشید که بهتر است به جای اینکه مدام در خواست سکس نمایید آن را از ذهن خود بیرون بریزید و خود را برای روز مشخص آماده سازید. در این مدت براحتی به بازی خود ادامه دهید .

  روز اول – بوسه و تمام !

  امروز شما وی را برای چندین بار در زمانهای مناسب می بوسید. طوری وی را ببوسید که انگار فردایی وجود ندارد! به آرامی و موقرانه لبهایتان را بروی لبهای وی بگذارید و آن را نگه دارید . سعی نکنید محکم بوسه بگیرید اما در نظر داشته باشید که حتما لبهای وی را در اختیار خود داشته باشید.

  در زمانیکه حس کردید خسته شده وی را به آرامی در کنار خود بنشانید و شانه های وی را ماساژ دهید. بعد نگاهی مستقیم در چشمانش بکنید ولی لام تا کام حرف نزنید! سکوت شما باعث تاثیر عمیقی می گردد. این نگاهها هم برای تازه عروسها و هم برای زنانی که مدتهاست از ازدواج آنها می گذرد یک تاثیر دارد آنهم اینکه ” زنان را در رویای خود بدنبال نخود لوبیا خواهد فرستاد “!

  روز دوم – بوسه و رابطه

  امروز همان کار دیروز را انجام می دهید با این فرق که یکم ادویه آن را بیشتر می کنید! باز هم بوسه و اینبار یک ذره طولانیتر ! بوسه باعث خواهد شد که تمام تنش مور مور شود و بوسه های طولانی باعث خواهد شد که احساس کند می خواهد یونیزه شود و در شما فرو رود! یه توصیه به پسرهایی که تازه برای اولین بار می خواهد دوست دخترشان را ببوسند و نمی دانند که چه کنند! هرگز بوسه طولانی نگیرید! بسیار کوتاه و فقط بوسه ای سریع از لبان وی! مسئله بالا در مورد شما صدق نمی کند.بگذارید که اینقدر سریع باشد که اصلا نفهمد چه گذشت! تاثیرش را خواهید دید!

  زنان دوست دارند که به حرفهای آنها گوش بدهید. می دانم که چقدر خسته کننده است اما به هر حال! زنان خود نیز می دانند که حرف زدنن انها چقدر می تواند همانند یک شکنجه باشد و برای همین وقتی می بینند که شما گوش می دهید بسیار خرسند خواهند شد. برای همین از وی سوالی بپرسید و ولش کنید برای خودش یک ساعت حرف بزند و پس از آن دوباره سوال دیگر را در ادامه این موضوع بپرسید و باز ولش کنید نیم ساعت در توضیح آن حرف بزند. هدف از این قسمت القا این حس است که وی برای شما مهم است

  روز سوم – بوسه و تماس با سینه ها !

  بوسه همچنان شاه کلید ماجرای ماست.بخاطر بسپارید که قرار است وی را تشنه کنید ، نه اینکه وی را تحریک کنید.پس از بوسیدن لاله های گوش و یا زیر گلو و امثالهم خود داری کنید! اینبار وی را ببوسید . ترجیحا در آشپزخانه و در شرایطی که وی در حالت ایستاده باشد . وی را بغل کنید و وزن وی را بروی پاهای خود بیاندازید و لبهای وی را ببوسید. در حالیکه دست چپ شما و پاها ی شما وزن وی را بروی خود تحمل می کند با دست راست به آرامی سینه های وی را از روی لباس بفشارید.اگر می دانید که وی از فشار دادن سر سینه های خود حس خوبی پیدا می کند با انگشت آنها را بفشارید و تمام.امروز اصلا یک قدم دیگر پیش نروید!

  روز چهارم – بوسه و تماس تلفنی

  امروز در کنار بوسه ای که صبح از وی گرفته اید باید از سر کار به وی زنگ بزنید و به وی بگویید که نمی توانیید از فکر کردن به وی دست بردارید و مدام با اینکه سر کار هستید ناچارید که حواس خود را که معطوف وی شده پرت کنید و آن را به کار اختصاص دهید! به وی بگویید که مدام در ذهنتان لحظات زیبایی که شما وی را در آغوش گرفته اید در ذهنتان نقش میبندد و اینکه شبهایی که با وی رابطه دارید چقدر برایتان جذاب است و از وی تشکر کنید که چنین شبهایی را برایتان می آفریند! به وی بگویید که دلتان برایش تنگ شده و منتظر هستید که هرچه سریعتر به خانه برگریدید و وی را در آغوش بگیرید.

  به خانه که رسیدید هیچ کار عجیبی که حتی نزدیک به سکس باشد هم انجام نمی دهید. فقط بوسه های ساده و شام دلپذیری را که وی برای شا ترتیب داده میل می کنید! با هم حرف می زنید و بعد از آنهم می خوابید . یادتان باشد که زیاد در تخت شوخی نکنید و سریعا بخوابید .! انر»ی خود را حفظ کنید چون فردا روز بزرگی برای شما خواهد بود.وی به اندازه کافی دیوانه سکس شده و مدام از خود می پرسد که جریان چیست! وی میبیند که علاوه بر چیزهایی که شما می گویید چیزی عایدش نمی گردد! تا حدی ممکن است که نگران شود که شما عمیقا از وی راضی نیستید.!

  روز پنجم – Thats it

  امروز روز ی است که شما پرنده خود را شکار می کنید. وی را می بوسید و تمام کارهایی را که قبلا انجام داده اید انجام می دهید..موزیک مناسب خود را می گذارید حمام می روید و حوله خود را بدوش می اندازید و از شورت های اسلیپ استفاده می کنید.چراغهای آباژور را روشن می کنید و با وی اندکی میرقصید و به آرامی گوشه ای می نشینید و خود را خشک می کنید.لیوان شرابی را برای خود و وی آماده می کنیدو آن را سرو می کنید تلفن را هم از پریز می کشید!

  در اینجا تنها کاری که می کنید این است که از لیوان شرابتان لذت میبرید و به آرامی به حرکاتش خیره می گردید. مطمئن باشید تا چند دقیقه دیگر وی برای سکس به شما حمله خواهد کرد و تمام بدنتان را چنگ خواهد زد و لبانتان را گاز خواهد گرفت!
  .
  .
  .
  انزال زود رس…
  .
  انزال زودرس یکی از مسایلی است که هم برای مرد و هم برای زن میتواند مشکل سازبوده وآنها رااز رسیدن به اوج احساس لذت جنسی محروم سازد. چه بسیارند مردانی که به دلیل انزال زودرس همواره در برابر شریک جنسی خود احساس شرم میکنند و به همین دلیل ارتباط جنسی آنها به جای لذت بخش بودن، ناراحت کننده است.

  بطور طبیعی مدت زمان لازم برای اینکه یک مرد به ارگاسم برسد بین۳ تا ۱۰دقیقه (بسته به سن و شرایط جسمی فرد)متغیر و بطور متوسط ۵ دقیقه برای مردان جوان است.
  هر چند بیشتر آقایان تمایل دارند مدت زمان بیشتری تا رسیدن به ارگاسم داشته باشند ولی زمان ارگاسم اصلا مهم نبوده و کیفیت ارگاسم بویژه همزمانی ارگاسم طرفین از اهمیت برخوردار است.
  اگر دو طرف بطور همزمان به ارگاسم برسند حتی اگر مدت کمی نزدیکی کرده باشند در آن صورت سکس موفقی داشته اند. اکثر مردان به موضوع fore play یا معاشقه قبل از انجام عمل نزدیکی بی توجه بوده لذا شریک جنسی آنها بعد از خودشان به ارگاسم میرسد و همین موضوع در تماسهای بعدی باعث تنش شده و انزال زودرس را تشدید میکند. مهمترین عامل ایجاد و تشدید انزال زودرس در مردان اضطراب است. بیاد داشته باشید که بطور کلی انزال زودرس در جوانان و بویژه در افراد تحصیل کرده شایعتر است. اولین قدم برای رفع این مشکل دوری از استرس است.
  باید به مراحل یک کورس جنسی کاملا توجه کرد. یک fore play خوب میتواند تا حد زیادی فاصله زمانی برای رسیدن به ارگاسم را بین زن و مرد کمتر کرده و خیلی کمک کننده باشد. برای مبارزه با انزال زودرس همکاری زن و مرد هر دو لازم است. .
  روشهای دارویی/غیر دارویی/رفتاری و….برای رفع انزال زودرس وجود دارد که بطور خلاصه در این جا راجع به آنها گفتگو میکنیم.

  برای درمان انزال زودرس روشهای متفاوتی وجود دارد که یکی از آنهاsqueezing techniqu است. در این روش آلت شما توسط خودتان یا شریک جنسی تان بوسیله دست تحریک میشود ولی به محض اینکه خواستید به انزال برسید، سریعا” تحریک را قطع کرده و توسط دو انگشت شست و اشاره زیر‌آلت تناسلی(درست محل ختنه‌ در پایین گلانس) را فشار داده و تا بیست میشمارید. این فشار باعث میشود تا از رسیدن به ارگاسم خارج شده و بتوانید مجددا” به تحریک جنسی ادامه دهید. بعد از چند بار تکرار میتوانید در بار پنجم به تحریک ادامه داده و انزال داشته باشید. به مرور زمان و با تکرار این تمرین در یک دوره حداقل ۲ ماهه بدن شما یاد میگیرد که هنگام فعالیت جنسی دیرتر به ارگاسم برسد و مشکل شما بر طرف خواهد شد.

  یکی از روشهای موثر برای رهایی از انزال زود رس روش start & stop نام دارد. در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آنکه ارگاسم شوید، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید. هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد. یکی از بهترین راههای انجام این روش آنست که در ابتدا از روش ۴ به ۱ شروع و بعد به تدریج آنرا افزایش داده و به ۹ به ۱ برسانید. یعنی در آمیزش های اول چهار بار آلت خود را وارد واژن نموده و بعد مکث کنید و دوباره چهار بار وارد نموده و مجددا چند ثانیه صبرکنید و همین طور ادامه دهید تا نهایتا به انزال برسید. بسته به وضعیت بدنی خود میتوانید در طول چند هفته یا چند ماه تعداد دفعات تحریک را بتدریج افزایش داده و در نهایت به بهترین حالت آن یعنی نه بار ورود آلت تناسلی و یکبار توقف(۹ به ۱) برسانید.
  لازم به تذکر است که چون بیشترین لذت زن در هنگام ورود آلت تناسلی مرد به واژن میباشد بسیاری از زنها نیز طرفدار این روش بوده و از آن لذت جنسی زیادی میبرند.
  علاوه بر این تعدادی از پوزیشن های نزدیکی وجود دارد که چون در آنها تحریک آلت تناسلی مرد به حداقل میرسد میتوانند در طولانی کردن زمان رسیدن به انزال مفید باشند. .

  یکی دیگر از راههای جلوگیری از انزال زودرس استفاده از کاندوم میباشد. کاندوم یکی از روش های پیشگیری از حاملگی بوده که از انتقال بیماریهای جنسی بویژه ایدز و سوزاک هم جلوگیری میکند. بعلت پوشش پلاستیکی کاندوم آلت تناسلی کمتر تحریک شده و زمان انزال طولانی تر می شود. عده ای حتی ترجیح میدهند برای طولانی ترشدن زمان رسیدن به ارگاسم از دو کاندوم بروی هم استفاده کنند.
  اخیرا” نوعی کاندوم توسط شرکت viagra تولید و در ایران نیز توزیع شده که دارای مواد بی حسی و تاخیری است و مانع انزال زود رس میشود.
  بهر حال استفاده از کاندوم تا حد زیادی به سلیقه طرفین بستگی دارد. چون بعضی از زوج ها معتقدند استفاده از کاندوم لذت یک نزدیکی طبیعی را از بین میبرد و آنرا پلاستیکی وبی احساس میکند! بیاد داشته باشید که هنگام استفاده از کاندوم از مواد روغنی مثل وازلین استفاده نکنید چون احتمال پارگی آن وجود داشته و خطر حاملگی و یا انتقال بیماری های جنسی بخصوص ایدز را بدنبال دارد.

  یکی از راههایی که اخیرا خیلی مورد استفاده قرار میگیرد استفاده از داروهای بی حسی است. کلیه این مواد از خانواده لیدوکایین بوده و به فرم های مختلف مانند اسپری، کرم، ژل در بازار وجود دارند. این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع انتقال تحریک حسی از اعصاب ناحیه آلت شده و در نتیجه زمان رسیدن به انزال افزایش می یابد. باید توجه داشت که استفاده از مواد بی حسی شمشیر دو لبه بوده و استفاده زیاد و نادرست از آنها میتواند هدایت عصبی را از آلت کاملا متوقف نماید.
  در نتیجه مرد نه تنها از نزدیکی هیچ احساس لذتی نمی برد بلکه حتی ممکن است برای مدت کوتاهی شهوت خود را هم از دست بدهد و حتی قادر به نعوظ و انجام عمل نزدیکی هم نباشد!
  اگر از اسپری استفاده میکنید باید نوع مرغوب آنرا تهیه کنید. کلیه اسپری های بی حسی با نامهای جعلی ۲۴۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ و ۴۰۰۰۰ و مانند آن که از کشورهای عربی وارد میشوند تقلبی بوده و استفاده از آنها بی خطر نیست.
  بهترین محل برای استفاده از اسپری ناحیه زیر کلاهک آلت است. بهتر است بیست دقیقه قبل از نزدیکی یک یا دو پاف در این محل اسپری نمایید.
  به مرور زمان هر کس با توجه به وضعیت بدنی میتواند مقدار اسپری مناسب برای بدن خود را پیدا کند.
  روش استفاده از کرم ها و ژل های بی حسی هم مانند اسپری است.
  هنگام استفاده از مواد بی حسی بیاد داشته باشید که حتما چند دقیقه قبل از انجام نزدیکی باید آلت خود را چند بار با آب بشوویید یا اینکه از کاندوم استفاده نمایید زیرا این مواد خیلی سریع از طریق مخاط واژن جذب شده و باعث بی حسی آن میشود در نتیجه شریک جنسی شما هیچ لذتی از آمیزش نمیبرد و یا اینکه دیرتر ارضاء خواهد شد و نتیجه معکوس خواهید گرفت. در صورت استفاده از مواد بی حسی باید به وضعیت طرف مقابل نیز توجه داشته باشید. بعضی ها خوشحال ازاینکه دیگر انزال زودرس ندارند، مدت طولانی پشت سر هم نزدیکی کرده و باعث آسیب مخاط واژن واحساس درد و ناراحتی در طرف مقابل میشوند.
  بهمین خاطر ممکن است دفعه آینده، دیگر اسپری بی حسی خود را در کشو کنار تختخواب پیدا نکنید!

  هر چند گروهی از افراد از داروهای گیاهی و یا شیمیایی برای درمان انزال زودرس استفاده میکنند،
  ولی اثر هیچکدام ثابت شده نیست و پروتکل درمانی واحدی برای آن وجود ندارد. داروهایی مانند :ویاگرا، یوهیمبین و مانند آن تاثیری در انزال نداشته فقط باعث ایجاد نعوظ بهتر آلت به هنگام تحریک جنسی میشوند. گاهی استفاده از داروی فلوگستین بعلت ایجاد بی حسی در آلت میتواند مفید باشد. اثر ویتامین E هم ثابت شده نیست.
  در طب سنتی و گیاهی تجربه هایی برای درمان این عارضه وجود دارد که در بعضی افراد خیلی هم مثمر ثمر بوده و باعث بهبودی کامل آنها شده است.

  .
  .
  .
  .
  خواسته های زن بعد از رابطه ج.ن/س.ی
  .
  ۱٫ درآغوش گرفتن: تقریبا” همه خانمها دوست دارند که بعد از سکس، توسط مرد درآغوش گرفته و نوازش شوند. در آغوش گرفتن و حلقه کردن دستها بدور زن و نوازش او احساس بسیار خوبی به زن میبخشد. حتی اگر بسیار خسته شده اید و دیگر انرژی برای ادامه دادن ندارید، دستهایتان را بدور او حلقه کرده چند کلمه محبت آمیز به او بگویید و بعد بخوابید!
  . صحبت کردن: هر چند اکثر مردها بدنبال سکس خسته شده و یارای انجام هیچکاری را ندارند ولی گروهی از زنها دوست دارند که بعد از سکس کمی صحبت کنند. در این مواقع فقط باید گوش خود را به او بسپارید! اگر خوش شانس باشید او به شرح آنچه گذشت و احساسش از سکس با شما می پردازد. اما مواظب باشید که در بین صحبتهای او صدای خوروپف شما بلند نشود!۳٫ گاهی ممکن است زن همچنان برای انجام یک عمل جنسی دیگر برای بار دوم اشتیاق داشته باشد. در این حالت اگر شما هم آمادگی دارید بهتر است او کمی با آلت شما بازی کند تا برای سکس دوم تحریک شوید. اما اگر به دلیل سن بالا یا هر علت دیگری قادر به ادامه نیستید، برای او توضیح دهید که شما اکنون توانایی انجام سکس مجدد را ندارید و برای اینکه بتوانید اینکار را بخوبی انجام دهید باید کمی استراحت کنید تا دوباره سرحال شوید. همه مردها بعد از ارگاسم دوست دارند کمی بخوابند، این امر کاملا” طبیعی است؛ ولی به شریک جنسیتان هم توجه داشته باشید و اجازه دهید او در کنار شما باشد، تا این تصور پیش نیاید که شما فقط به فکر خودتان هستید.
  ۴٫ بوسیدن قبل، حین و بعد از ارتباط جنسی رو هم از خاطر نبرید
  .
  .
  .

WP Theme & Icons.FoxTheme and Localized by Behrang Yarahmadi
خروجی نوشته ها خروجی دیدگاه ها